Kırıkkale'de mahalle yolları parke'leniyor.

Çalışma programı dahilinde sırasıyla belirlenen 5 Mahallede toplam 220 Bin metrekare kilit parke bordür ve kaldırım çalışması start aldı. Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, çalışmaları yerinde inceledi.

Tarih: 03.06.2015 00:00
Çalışma programı dahilinde sırasıyla belirlenen 5 Mahallede toplam 220 Bin metrekare kilit parke bordür ve kaldırım çalışması start aldı. Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı, çalışmaları yerinde inceledi.

 Karşıyaka, Sanayi, Gündoğdu, Yenimahalle, Kurtuluş Mahallelerinde kilit parke çalışmaları başladı. Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı Sanayi ve Karşıyaka mahallerindeki çalışmaları yerinde izleyerek Fen İşlerinden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcımız Vedat Genç ve yetkililerden bilgi aldı. Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı, çalışmalardan önce kanal su gibi alt yapı işlerinin kontrol edilerek çalışmaların başlatılması için talimat verdi. Kilit Parke ihalesini alan Firma yetkilileri ile görüşen Belediye Başkan Saygılı, Karşıyaka parkındaki çocuklar ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Karşıyaka Mahalle sakini vatandaşlar çalışmaların başlamasından memnun olduklarını belirterek Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı’ya teşekkür ettiler.

Etiketler: kırıkkale belediye parke
Tarih: 03.06.2015 00:00
Yorum Bırak